Aicinājums iesūtīt jaunradītas Ziemassvētku kartiņas

Aicinājums iesūtīt jaunradītas Ziemassvētku kartiņas

Šis gads mums uzlicis savu īpašo laika zīmi… Taču mēs ticam, ka Covid reiz beigsies. Un tieši tāpēc, lai šo jau tā tumšo gadalaiku darītu piepildītu gaišām domām, Fonds Nāc līdzās! aicina radīt un iesūtīt bērnu/jauniešu un arī pieaugušo ar īpašām vajadzībām zīmētas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas.

Mērķis – popularizēt cilvēku ar īpašām vajadzībām spējas un talantus. Fonds Nāc līdzās! ievietos kartiņas e-formātā savā mājas lapā, lai gan Tu pats, gan Tavi draugi tās bez maksas var nosūtīt saviem mīļajiem. Tā mēs kopā vairosim prieku!

Kā tas izskatās, varat redzēt ŠEIT.

Lai mēs varētu kartiņas kvalitatīvi noskenēt un ievietot mājas lapā, kartiņu oriģināli jāiesūta pa pastu līdz 1.decembrim, sakarā ar ielu remontdarbiem, uz jauno adresi:

Sarmai Freibergai
Nometņu ielā 33-1
Rīgā, LV-1002

Kartiņas var būt izpildītas dažādās tehnikās, bet galvenais nosacījums – tām jābūt rūpīgi veidotām un atbilstošām Ziemassvētku tematikai. Pretējā gadījumā fonds patur tiesības tās neievietot mājas lapā. Uz kartiņas otrā pusē jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums un skola/biedrība, ja tāda ir. Autora vārdu nedrīkst rakstīt uz zīmējuma!

Kartiņas, kuras būs īpaši interesantas un mākslinieciskas, tiks nosūtītas Ex-Prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai, Valsts Prezidentam Levita kungam, Latvijas Saeimas priekšsēdētājai, Ministru Prezidentam, Kultūras ministram, Izglītības un zinātnes ministrei un Labklājības ministrei, Fonda Nāc līdzās! atbalstītājiem un sadarbības partneriem, kā Latvijas Televīzijai un Latvijas Radio u.c. Nosūtot kartiņu, būs minēts autora vārds.

Lai iedvesmas pilns process radot!

Sarma Freiberga
Fonda Nāc līdzās! vadītāja
Tel. 29238333
www.naclidzas.lv

Pievieno komentāru
  1. Send