Nāc līdzās! vasaras radošā nometne 2017

Nāc līdzās! vasaras radošā nometne 2017

Fonds Nāc līdzās! no 14.-20.augustam organizēs Ķersterciemā  pie jūras vasaras nometni Nāc līdzās! dziedošajiem un muzicējošajiem bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, lai kopā sāktu gatavoties ziemassvētku labdarības koncertam Nāc līdzās Ziemassvētkos! un stiprinātu veselību jūrmalas svaigajā gaisā.

Nometna plānota 30 muzikāli apdāvinātiem bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, lai viņiem dotu iespēju attīstīt savus muzikālos talantus. Ar viņiem kopā būs atbalstošie pavadoņi, jo ne visi šie bērni un  jaunieši spēj iztikt bez otra cilvēka palīdzības, jo ir gan neredzīgi, gan ratiņkrēslos. Ar dalībniekiem strādās gan individuālās, gan grupu nodarbībās pieredzes bagāti mūzikas pedagogi – vokālo prasmju attīstīšanā, kora dziedāšanā, dziedāšanā pie mikrofona, dziedāšanā un muzicēšanā ansambļos.

Papildus  nometnē domāts par dalībnieku iespējām stiprināt viņu veselību. Būs iespēja katru dienu peldēt baseinā (īpaši svarīgi cilvēkiem ratiņkrēslos un neredzīgajiem jauniešiem) un piedalīties fizioterapijas nodarbībās. Šī iespēja ir īpaši nozīmīga, jo ikdienā lielākajai daļai no bērniem šādas nodarbes nav pieejamas.

Kopā ar Jāni Medni veltīsim nodarbības arī fotomākslai. Dosimies izbraukuma plenērā pie dabas. Rezultātā veidosim savu foto izstādi un labdarības kalendāru.

Dalībniekiem būs iespēja iegūt “nedēļas rotu”, jo  viesos būs hennas apgleznošanas speciāliste un dāvās savu ķermeņa apgleznošanas mākslu mūsu jauniešiem. Darbosies arī radošā istaba, kurā bērni un jaunieši varēs nodarboties ar koka apgleznošanu, pērļošanu un dažādām citām radošām aktivitātēm. Ciemos būs ģimenes ārste un būs iespēja konsultēties par sasāpējušiem jautājumiem. “Kabineta” durvis būs atvērtas gan jauniešem, gan viņu vecākiem, kam ikdienā ne vienmēr pietiek laika apmeklēt ārstu.

Nometne noslēgsies ar nedēļas laikā sagatavoto priekšnesumu koncertu.

Bet, lai jauniešu sapnis piedalīties interesantajā nometnē piepildītos, aicinām atbalstīt to ar savu ziedojumu!