LR2 un Fonda Nāc līdzās kopdarbs - Audiodisks "Pasakas par Ziediem"

LR2 un Fonda Nāc līdzās kopdarbs – Audiodisks “Pasakas par Ziediem”

15.oktobrī visā pasaulē atzīmē Baltā Spieķa dienu, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta neredzīgajiem cilvēkiem. Fonds Nāc līdzās! un Latvijas Radio 2 apliecinās savu uzmanību neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem, prezentējot sava kopprojekta ieguvumu – audiodisku Annas Sakses „Pasakas par ziediem”.
Annas Sakses 10 pasakas diskā ierunājuši Latvijas Radio 2 darbinieki, ar viņiem kopā arī LR2 direktors Armins Ronis un Fonda Nāc līdzās! vadītāja Sarma Freiberga. Kad LR2 ziņu diktore Nora Nicpapa saviem kolēģiem izteica aicinājumu ierunāt pasakas diskā neredzīgiem cilvēkiem, atsaucība bija tik liela, ka viena pasaka bija jādala uz diviem stāstītājiem.
Pasaku ieraksti būs skaisti ne tikai brīnišķīgo pasaku dēļ – tajos savus muzikālos talantus iemūžinājušas arī mūsu Zelta laureātes neredzīgās meitenes no Strazdumuižas internātvidusskolas neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem – flautistes Līva Paleja un Maija Fogele iespēlējušas intrumentālus mūzikas fragmentus, bet Elīza Kupruka iedziedājusi Valda Atāla dziesmu Puķe, kurā ģitāras pavadījumu izpilda pazīstamais mūziķis Goran Gora.

Audiodiska prezentācijā 13. oktobrī Latvijas Radio studijā būs iespēja dzirdēt šo talantīgo jauniešu muzikālos sniegumus.

Pasaku ieraksti nav paredzēti pārdošanai, tie tiks dāvināti Latvijas neredzīgo bibliotēkām, Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, Strazdumuižas internātvidusskolai neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem, Bērnu klīniskās slimnīcas bibliotēkai “Saulaino dienu stūrītis” un citiem. Vēlamies ar savu ziedojumu iepriecināt neredzīgo ļaužu un bērnu sirdis.
Diska vizuālo noformējumu veidojusi jaunā talantīgā māksliniece Vivianna Maria Stanislavska. Bet maketu veidojusi mūsu fonda dalībniece Zane Žurna.

Sakām paldies visiem, kas piedalījās diska tapšanā, jo īpašs paldies LR2 darbiniekiem Norai Nicpapai un Mārtiņam Paeglim par pašaizliedzīgo brīvprātīgo darbu!

Iespēja noklausīties audiodisku – ŠEIT!

Sižets LTV1 Kultūras ziņās par LR2 un fonda kopdarbu – audiodisku “Pasakas par Ziediem” – ŠEIT!

Bildes no atklāšanas pasākuma – ŠEIT!