Fotoizstāde "Sajūtas man līdzās"

Fotoizstāde “Sajūtas man līdzās”

Fonda Nāc līdzās! 2.fotoizstādē skatāmas ilggadējo fonda dalībnieku – jauniešu ar īpašām vajadzībām un nedzirdīgo jauniešu no Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem fotogrāfijas. Tās atspoguļo visdažādākos mirkļus, kurus jaunie fotogrāfi centušies iemūžināt. Tas ir gan smaržīgs labības lauks pēc nokulšanas, gan mirklis vecmāmiņas lauku mājās, gan mirklis mūzikas skaņās. Jauniešiem zināšanas fotomākslā turpināja mācīt Latvijā pazīstamais fotogrāfs Jānis Mednis.

Jānis Mednis saka: „Fotogrāfija ir universāla māksla, kas mūs savieno un ir saprotama lielākajai daļai cilvēku uz šīs planētas. Neatkarīgi no ādas krāsas, kultūras pieredzes, tā mums ļauj paskatīties uz pasauli tieši tā, kā mēs gribam – savdabīgi, personiski un citiem viegli uztverami. Caur fotogrāfiju bilde kā stāsts, iegūst jaunu realitāti un vietu pasaulē. Katrs to uztver personiski un attīsta, fantazē šo mirkli tālāk. Tieši tāpēc fotogrāfija ir interesanta, jo apstādina laiku, padarot mūs laimīgākus.”

Izstāde “Sajūtas man līdzās” ir ceļojoša izstāde, kura savu pirmo mājvietu atradusi Eiropas Savienības mājā, kurā to varēs apskatīt līdz 29.februārim.

Par nākamajām izstādēm Latvijā – sekojiet mūsu Jaunumu sadaļā un sociālajos tīklos Facebook, Draugiem, Twitter.

Ja vēlaties, lai izstāde notiek tieši Jūsu pilsētā/ciemā, tad sūtiet savus piedāvājumus, ieteikumus uz info@naclidzas.lv.

Bildes no izstādes atklāšanas  ES mājā 1.februārī var aplūkot – ŠEIT!

Ar prieku varam visiem paziņot , ka mūsu skaistā fotoizstāde “Sajūtas man līdzās” turpina savu ceļojumu pie Latvijas skatītājiem.
Un nākamā pietura būs īpašas vēsturiskas auras apņemtā Kuldīga. Uz Kuldīgu ceļos visas 30 izstādes fotogrāfijas un tās būs apskatāmas no 9.septembra līdz 16.oktobrim, Kuldīgas Mākslas namā laikos, kad nams ir atvērts apmeklētājiem. Ieeja izstādē ir par brīvu, tādēļ priecāsimies redzēt daudz skatītājus. Un noteikti gribam dzirdēt kādu atsauksmi par mūsu foto darbiem. Rakstiet, kādas sajūtas raisīja Jums izstādes bildes, ko gribat pateikt to autoriem un daudz ko citu, ko gribat pateikt. Atsauksmes varat vai nu atstāt šeit – mūsu mājas lapā, vai ierakstīt viesu grāmatā izstādē.
Uz tikšanos Kuldīgā! :)

Ceļojošās fotoizstādes “Sajūtas man līdzās” turpmākie ‘pieturas punkti’ Latvijas pilsētās:

Vēl iespēja aplūkot izstādi līdz 26.aprīlim Krāslavas kultūras namā, Rīgas ielā 26, Krāslavā;

No 3.maijam līdz 31.maijam – Saldus mūzikas un mākslas skolā, Avotu ielā 12a, Saldus;

No 1.jūnija līdz 30.jūnijam – Ventspils Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11, Ventspilī;

No 1.augusta līdz 15.septembrim – Talsu Baložu pastā, Kalna ielā 4, Talsos;

No 1. decembra līdz 30.decembrim – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Rīgā. 

afisa_info_vpils-01

afisa_info_LNB