Nāc līdzās! laureāti gadu gaitā

Nāc līdzās! laureāti gadu gaitā

Šeit vienkopus varat apskatīt integratīvā festivāla Nāc līdzās! pēdējo gadu laureātu sarakstu.

XX Integratīvā māksalas festivāla Nāc līdzās laureāti 2016.gadā:

  • Daugavpils 1. speciālās pamatskolas roku koris ar muzikālo kompozīciju “Pavasara noskaņa”
  • Dienas aprūpes centra “Cerību tilts” – “Zvaigžņu dzirksts” kapella ar dziesmu “Parādiesi tu, saulīte”;
  • Valmieras pilsētas speciālās pirmsskolas izglītības iestāde „BITĪTE” ar dejām “Meklē mani” un “Meža rūķi”;
  • RC “Mēs esam līdzās” ratiņdejotāju kolektīvs un Rīgas 45.vidusskolas deju kolektīvs “Čiekurs” ar deju “Lidojums ar gaisa balonu”;
  • Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem – nedzirdīgo bērnu grupa ar melodeklamāciju “Aicinājums”;
  • Daugavpils pilsētas centra “Jaunība” vokālās studijas “RE-MI” dalībnieks  Ivans-Jānis Muravjovs ar dziesmu “I just called”;
  • Cēsu internātpamatskolas metalafonu ansamblis ar dziesmu “Bimbo melodija”;
  • Latvijas Neredzīgo Biedrības duets “Pavasara brīnumputni” – Renāte Jakovļeva un Antons Sņegovs ar dziesmu “Cik klusa nakts”
  • Rīgas 5.internātskolas -Mežaparka filiāles, Norberts Lusts ar dziesmu “Viss ko nedrīkst”;
  • Elīza Kupruka ar dziesmu “The rose”;
  • Bērzupes speciālās internātpamatskolas deju grupa “Breakers crew” ar deju “Get Ugly”;

Zelta laureāta titulu 2016.gadā saglabā:

  • Strazdumuižas internātvidusskolas neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem vokālais meiteņu trio – Amanda Nīcmane, Līva Paleja un Maija Fogele ar dziesmu “Kļavas lapa lielijās”;
  • Strazdumuižas internātvidusskolas neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem saksofonistu duets – Līva Paleja un Elīza Kupruka ar skaņdarbu “Kaķu duets”;
  • DAC “Cerību ligzda” kustību grupa ar kustību teātri – “Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas”;
  • Biedrības „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns” –  “Zvaigžņu dzirksts trio” ar skaņdarbu “Džezs”;
  • Kristāna Bērziņa no Aizputes ar dziesmu “Div’upītes”.

Zelta laureāta titulu 2016.gadā iegūst:

  • Kristaps Kaņuks ar repu “Veltījums”:
  • Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas deju grupa “Inter&Nats” ar deju “Congo”.

 

XIX Integratīvā māksalas festivāla Nāc līdzās laureāti 2015.gadā:

  • Valmieras pilsētas speciālā pirmsskolas iestāde “Bitīte” – Dienvidāfrikas deja “Kumbaleo”
  • Zālītes speciālā internātpamatskola – deja “Zvejnieciņš”
  • Rīgas 66. speciālā vidusskola – ratiņdejotāju deja “Valsis”
  • P.Jurjāna mūzikas skolas audzēknis Mihails Oļehovs – akordeona solo “Prelūdija” un “Mazurka”
  • Daugavpils 1.speciālās pamatskolas grupa “Zvārgulīši” – Valsis “Pie skaistās zilās Donavas”
  • Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas deju grupa – deja “Lelles”
  • Liepājas speciālās internātpamatskolas deju grupa – deja “Bitīšu rotaļas ziedu zemē”
  • Kristaps Kaņuks – Hip-hops “Miers”
  • BIRC Mēs esam līdzās un Rīgas 45.vidusskolas apvienotā deju grupa – deja “Rēdereja”
  • Strazdumuižas internātvidusskolas neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem duets: Elīza Kupruka un Agnese Arāja – dziesma “Es gribu kā bērns vēl just”
  • Latvijas neredzīgo biedrības duets Renāte Jakovļeva un Antons Sņegovs – dziesma “Debesis ir tuvu klāt”
  • Daugavpils logopēdiskās skolas deju grupa Inter&Nats – deja “Halloween party”

 

Zelta laureāta titulu 2015.gadā saglabā:

  • Strazdumuižas internātvidusskolas neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem meiteņu vokālais trio un Edgars Fomičevs – dziesma “Bērīt’s mans kumeliņš”
  • DAC Cerību ligzda kustību grupa – kustību teātris “Mana sirds”
  • DAC Cerību tilts “Zvaigžņu dzirksts trio” – instrumentāls skaņdarbs “Impossible Mission”

 

Par Zelta laureātiem 2015.gadā kļūst:

  • Strazdumuižas internātvidusskolas neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem saksofonistu duets – Līva Paleja un Elīza Kupruka – skaņdarbs “The Chicken”
  • Kristiāna Bērziņa no Aizputes – dziesma “Ar dziesmu”

 

Diplomu “IEDVESMAS SPĀRNI” saņēma skolotāji

  • Agrita Mihailova – Cerību ligzdas kustību skolotāja
  • Dainis Tarasovs – mūzikas skolotājs saksofonistu duetam Elīzai un Līvai

 

XVIII Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2014.gadā:

  • Aizputes novada Neklātienes vidusskola – Kristiāna Bērziņa ar dziesmu “Can’t Help Falling In Love With You”;
  • Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola – deju grupa Inter&Nuts ar priekšnesumu “Trasformers time”
  • Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola – Oskars Grigorjevs ar dziesmu “Let my people go”;
  • Kristaps Kaņuks ar hip-hop “Manējie”;
  • Lielplatones internātpamatskola – grupa “Latvji dimd” ar muzikālo uzvedumu – “Rīga dimd”;
  • P.Jurjāna mūzikas skola – Mihails Oļehovs ar akordeona solo – “Valsis-mizette”;
  • Stopiņu novada Gaismas internātpamatskola – gaismas skolas cirka grupa ar cirka priekšnesumu;
  • Strazdumuižas internātvidusskola neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem – saksofonu duets: Elīza Kupruka un Līva Paleja ar skaņdarbu – “The entertainer”;
  • Tiskādu internātpamatskola – deju grupa Skrilex ar ielu dejām;
  • Tukuma internātpamatskola – vokāli instrumentālais ansamblis ar skaņdarbu – “Veltījums”;
  • VSAC „Kurzeme” Pusceļa māja – Sandijs Ozols ar dziesmu “Kvazimodo dziedājums”;
  • Zālītes speciālā internātpamatskola – Katrīna Līna Voika ar dzejoli – “Zaķim ausu kaite”.

 

Zelta laureāta titulu 2014.gadā saglabā:

  • Strazdumuižas internātvidusskola neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem – meiteņu vokālais trio un Edgars Fomičevs ar dziesma “Meitiņa mīļā”.

 

Zelta laureāta titulu 2014.gadā iegūst:

  • Biedrība Rīgas pilsētas “Rūpju bērns ” – Zvaigžņu dzirksts trio ar skaņdarbu – “Eye of the tiger”;
  • DAC Cerību ligzda – Kustību grupa ar deju – “Dvēseles dziesma”;
  • Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras namS “Rītausma” – Deju kolektīvs ar melodeklamāciju – “Precē mani, Čigānzēn!”.

 

Fonda Nāc līdzās! 2014 – GRAND LAUREATA (new)

  • DIĀNA PONASKOVA – Rīgas Stadiņa universitāte – dziesma “Moon river”;
  • IĻJA ORLOVS – Maltas 2. vidusskola – dziesma “O sole mio”;
  • ROBERTSW REINGOLDS – Rīgas DAC Cerību tilts – akordeona solo “Melanholiskais valsis”.

 

XVII Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2013.gadā:

  • Jēkabpils pamatskola – Anna Līga Zarkeviča ar dzejoli “Kam visskaistākās ūsas?”
  • Ādažu brīvā Valdorfa skola – Laura Žukova ar dziesmu “I won’t give up”
  • Tiskādu speciālā internātskola – Deju grupa “Maģija” ar deju “Deja ar vēdekļiem”
  • LNS RC Kultūras centrs “Rītausma” – Sergejs Soklakovs, Aleksandrs Altuhovs ar skeču “Siena” un Melodeklamācija “Es gribu vēl mīlēt”
  • Biedrība “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” – “Zvaigžņu dzirksts” trio ar instrumentālo skaņdarbu
  • P. Jurjāna mūzikas skola – Santa Debarte ar skaņdarbu “Burē” uz ksilofona
  • DAC “Cerību ligzda” ar deju “Mani baltie tāšu zirgi”
  • Pelču speciālā internātpamatskola – attīstības centrs – Kristaps Kaņuks ar repu “Mana Latvija”
  • Edijs Fuksis ar dziesmu “Mēs nākam no rītdienas”
  • Strazdumuižas internātvidusskolas – attīstības centrs vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem – Saksafonu trio: Zane Lapiņa, Elīza Kupruka, Līva Paleja ar popūriju “R.Paula dziesmas”
  • DAC “Cerību tilts” – Raimonds Siktars ar dziesmu “Šveiks dodas karā”
  • Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola – attīstības centrs ar deju “Zombiji”

 

Zelta laureāta titulu 2013.gadā saglabā:

  • Ratiņdejotāju grupa no Rīgas 45. vidusskolas un Rīgas 66. vidusskolas (Deja “Krāsainais maršs”)
  • Roberts Reingolds no dienas aprūpes centra “Cerību tilts” (Dziesma “Man bij’ dziesmu vācelīte”)
  • Diāna Ponaskova no Rīgas 45. vidusskolas (Dziesma “L-O-V-E”)
  • Iļja Orlovs no Maltas 2. vidusskolas ( Dziesma “My heart will go on”
  • Meiteņu trio – Amanda Nicmane, Maija Fogele, Līva Paleja no Strazdumuižas internātvidusskolas – vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem (Dziesma “Alfabēts”)

 

Nāc līzās! Lielkoncerta īpašie viesi:

  • Tonu Miiter no DAC Haigla Pērnava (Igaunija)
  • Duroy de Suduiraut William no Gabriela Furē akadēmijas (Francija)

 

XVI Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2012.gadā:

  • Raiskuma speciālās internātpamatskola – rehabilitācijas centrs – 1.–4. klašu ritma grupa(J.Štrauss „Picicato polka”)
  • Linda Lesiņa un Renāte Jakovļeva no Hroniski slimo bērnu draugu biedrības “Sūrābele” (dziesma „Saules koks”)
  • Grupa Circenīši no Purmsātu speciālās internātpamatskolas (Muzikālais teātris „Jautrais circenītis”)
  • Deju grupa „Vīzija” no Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra (Deja „Reiz miegā”)
  • Zane Lapiņa un Līva Paleja no Strazdumuižas internātvidusskolas vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem (Defilē R.Pauls „Fledermausis”)
  • Kristiāna Bērziņa no Aizputes novada neklātienes vidusskolas (M.Freimanis „Spārni un vējš”)
  • Muzikālā ritma grupa „Kling klang” no Gaismas speciālās internātpamatskolas (mūzika Filimors Lassus „Trombona regtaims”)
  • „Zvaigžņu dzirksts” trio no biedrības Rīgas pilsētas „Rūpju bērns” (Viesturs Samts „Beautiful breakdown” )
  • Katrīna Līna Voika no Zālītes speciālās internātpamatskolas (dzejolis „Savādā aizkavēšanās”)
  • Raimons Siktars no dienas aprūpes centra ‘’Cerību tilts“ (dziesma „Deju zālē”)
  • Deju grupa no Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas (Šova pragramma „Dzimšanas diena”)
  • Radošo kustību grupu teātris no LNS kultūras centra „Rītausma” un Rīgas pilsētas biedrības„Rūpju bērns” DAC Cerīgu ligzda kustību grupa – „Vienreiz lasīju avīzi”

 

Zelta laureāta diplomu saņēma:

  • Meiteņu trio – Amanda Nicmane, Maija Fogele, Luīze Rimkūne no Strazdumuižas internātvidusskolas – vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem – sk. Irēna Ozoliņa (Latviešu tautasdziesma Lūcijas Garūtas apdarē „Vār, māmiņa, piena putru“)

 

Zelta laureāta titulu 2012.gadā saglabā:

  • Ratiņdejotāju grupa no Rīgas 45. vidusskolas un centra “Mēs esam līdzās” (deja „Centies laimīgs būt”)
  • Iļja Orlovs no Maltas 2. vidusskolas (Leonards Cohen dziesma „ Hallelujah”)
  • Roberts Reingolds no dienas aprūpes centra “Cerību tilts” (Dziesma “Kur gaismeņa”)
  • Diāna Ponaskova no Rīgas 45. vidusskolas (Charlie Chaplin dziesma „SMILE“)

Nāc līzās! Lielkoncertā piedalījās īpašie viesi no Krievijas, Francijas, Polijas, Lietuvas.

XV Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2011.gadā:

  • Edgars Volbedahts no Stiklu speciālās internātpamatskolas (M. Cielēnas dzejolis “Vētra piesit papēžus”)
  • Sniedze Reine no Upesgrīvas speciālās internātpamatskolas struktūrvienības “Valgale” (dziesma – kokles spēle A. Priedītis “Mazās sniegpārsliņas”)
  • Kristaps Kaņuks un Sintija Dakstiņa no Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra (Brāļu Ziemeļu dziesma “Uzsniga sniedziņš balts”)
  • Dienas aprūpes centra “Mēness māja” teātra grupa (A. Treimanes uzvedums “Lidmašīnas”)
  • Ritmikas un pantomīmas pulciņš no Rīgas 5. speciālās internātpamatskolas Mežaparka filiāles (I. Jerates etīde “Klaunu deja”)
  • Oskars Grigorjevs no Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas – attīstības centra (dziesma “Sūnu ciema veči”)
  • Vingrotāju grupa no Raiskuma speciālās internātpamatskolas – rehabilitācijas centra (muzikālie vingrojumi “Krāsaini sapņi”)
  • Dienas aprūpes centra “Cerību ligzda” deju grupa (A. Grigorjeva deja “Tikšanās”)
  • Mūzikas grupa “Zvaigžņu dzirksts” no biedrības “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” (A. Šuļgina dziesma “Tumšzilais blūzs”)
  • Amanda, Maija un Luīze – meiteņu trio no Strazdumuižas internātvidusskolas – attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem (S. Mences dziesma “Ai, bērniņi”)
  • Kristiāna Bērziņa no Aizputes vidusskolas (R. Paula dziesma “Es Tevi dzirdu”)
  • Deju grupa Rītausma no LNS kultūras centra “Rītausma” (Melodeklamācija “Pasaule pasaulīt” un “Es skrienu”)

 

No 2011. gada festivālā Nāc līdzās! ieviesta jauna tradīcija – Zelta laureāta diploma pasniegšana. Diplomu pasniedz ilggadējiem festivāla dalībniekiem, kas par laureātiem kļuvuši vairāk kā trīs reizes.

Zelta laureāta diplomu 2011.gadā saņēma:

  • Ratiņdejotāju grupa no Rīgas 45. vidusskolas un centra “Mēs esam līdzās” (deja “Reiz bija”, I. Kalniņa mūzika)
  • Kustību teātris no Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra (teātris I. Berkoldes režijā “Es skrienu, tu skrien, mēs skrienam…”)
  • Iļja Orlovs no Maltas 2. vidusskolas (dziesma “Somewhere over the rainbow”)
  • Roberts Reingolds no dienas aprūpes centra “Cerību tilts” (R. Paula dziesma “Svētvakars”)
  • Diāna Ponaskova no Rīgas 45. vidusskolas (latviešu tautasdziesma “Āvu, āvu baltas kājas”)

 

XIV Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2010.gadā:

  • Roberts Reingolds- Dienas aprūpes centrs Cerību tilts
  • Deju kolektīvs „Palaidņi”- Aleksandrovas speciālā internātpamatskola
  • Dienas aprūpes centrs Cerību ligzda
  • Kaspars Volbedahts- Stiklu speciālā internātpamatskola
  • Kristiāna Bērziņa – Aizputes vidusskola
  • Ratiņdejotāju grupa no bērnu invalīdu rehabilitācijas centra Mēs esam līdzās
  • Jānis Ursakijs- valsts aprūpes centrs Teika
  • Strazdumuižas internātpamatskola – attīstības centrs vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem
  • Juglas ritmi – Rīgas 4. speciālā internātpamatskola
  • Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskola – attīstības centrs
  • Rīgas 71.vidusskolas vokālā grupa
  • Edgars Liepiņlauks- Dzirciema speciālā internātpamatskola
  • Daugavpils Logopēdiskā internātpamatskola – attīstības centrs

 

XIII Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2009.gadā:

  • Iļja Orlovs ar māsām no Maltas 2.vidusskolas
  • Strazdumuižas internātskolas – attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem vokālisti
  • Dienas aprūpes centra Cerību ligzda kustību grupa
  • Jelgavas speciālās pamatskolas deju grupa
  • Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas bērnu radošā grupa
  • Dienas aprūpes centra Ziedkalne vokālā grupa
  • Laura un brāļi Miškas no Pētera pamatskolas
  • Jānis Ursakijs un ritma grupa no BSAC Ezerkrasti
  • Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolas – attīstības centra un Rīgas Raiņa 8.vakara vidusskolas integratīvā jauniešu grupa Alias
  • Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas-attīstības centra deju grupas un Oskars Grigorjevs
  • Kristiana Bērziņa no Aizputes vidusskolas
  • Līga Aleksejeva un puišu vokālais ansamblis no Antūžu speciālās internātpamatskolas
  • Dienas aprūpes centra Mēness māja kustību teātris
  • BIRC Mēs esam līdzās

 

Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2008.gadā:

  • Bērnu invalīdu rehabilitācijas centrs Mēs esam līdzās (ratiņdeju grupa un Diāna Ponaskova)
  • Edgars Volbedarhs no Stiklu speciālās internātpamatskolas
  • Daugavpils logopēdiskā internātskola attīstības centrs (Diāna Pilate un skolas deju grupa)
  • Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas deju grupa
  • Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolas teātra grupa
  • Strazdumuižas internātvidusskola-attīstības centrs vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem (jauktais ansamblis un Laima Liepiņa un Lauris Kuzņecovs)
  • Rīgas 4.speciālā internātpamatskolas zēnu deju grupa
  • Laura, Lauris un Alvis Miškas no Pētera pamatskolas
  • Antūžu speciālā internātpamatskola (zēnu vokālais ansamblis un Līga Aleksejeva)
  • Gaismas speciālās internātpamatskolas mūzikas ansamblis
  • Iļja Orlovs no Maltas 2.vidusskolas
  • Igors Fjodorovs no DAC Cerību māja

 

Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2007.gadā:

  • BIRC Mēs esam līdzās (Rīga)
  • Strazdumuižas vājredzīgo un neredzīgo bērnu internātvidusskola-attīstības centrs- Jānis Ugodņikovs un Lauris Kuzņecovs dziesma Čumbara – (Rīga)
  • Blokflautu duets – Ēriks Borisovs un Ivo Salenieks no Stiklu SIPS
  • J.Vilinska kompozīcija Elēģija
  • Juglas sanatorijas IPS ansamblis skaņdarbs Putniņš uz zara
  • Valmieras vājdzirdīgo bērnu IPS – kustību teātra izrāde Pārvērtības
  • Gaismas SIPS deju kolektīvs un vijolnieku ansamblis
  • Iļja Orlovs no Maltas 2.vidusskolas
  • Jelgavas speciālā pamatskola – kompozīcija Ar vēju un smaidu
  • Roberts Reingolds un draugi
  • Daugavpils logopēdiskās skolas deju grupa – deja Stacija
  • Līga Aleksejeva un deju grupa no Antūžu SIPS
  • DAC Cerību ligzda – kustību teātra izrāde Mana cepure

 

Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2006.gadā:

  • Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas radošā grupa – priekšnesums Pavasara vīzija “Spārni un vējš”
  • BIRC “Mēs esam līdzās” deju grupa – priekšnesumi “Nāc dejot” un “Smilšu rausis”
  • Gulbenes rajona Sveķu internātpamatskola – priekšnesumi “Es atnācu uguntiņu” un “Svētku diena”
  • Daugavpils logopēdiskās skolas deju grupa – priekšnesums “Street life”
  • DAC “Cerību ligzda” – priekšnesums “Čigānu deja”
  • Mārcis un Guntars Juškani no Antūžu speciālās internātpamatskolas – priekšnesums “Zirneklis ar zirneklieni”
  • Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātskola attīstības centrs – priekšnesums – deja “Pelnrušķīte”
  • DAC “Cerību māja” – priekšnesums “Veselais un ieplīsušais ūdens trauks”
  • Iļja Orlovs no Maltas 2.vidusskolas – dziesma “Pats laimīgākais”
  • Gaismas speciālā internātpamatskola – priekšnesumi “Do-re-mi” un “Draugu būšana”
  • Strazdumuižas internātvidusskola attīstības centrs vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem – priekšnesumi “Es iepazinu” un “Obladi-oblada”
  • Jelgavas speciālā skola – priekšnesums “Saule, saule, jūra, jūra”

 

Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti 2005.gadā:

  • BIRC “Mēs esam līdzās” deju grupa
  • Līga Aļeksejeva no Antūžu speciālās internātskolas
  • Carnikavas speciālās internātskolas deju grupa
  • Adamovas sanatorijas internātskolas vokālais ansamblis “Sapnis”
  • Ilze Avotiņa no Antūžu speciālās internātskolas
  • Rīgas 5.speciālās internātskolas Mežaparka filiāles deju grupa
  • Iļja Orlovs no Maltas 2.vidusskolas
  • Jelgavas speciālās skolas deju grupa
  • Dzirciema speciālās internātskolas sporta dejotāji
  • Roberts Reinbolds no DAC “Cerību tilts”
  • Strazdumuižas internātskolas-attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem pūtēju grupa un popgrupa “Varu”.