XXIV Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! izvirzītie labākie priekšnesumi uz Rīgas Lielkoncertu

XXIV Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! izvirzītie labākie priekšnesumi uz Rīgas Lielkoncertu

XXIV Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās! 2020.gadā norisinās Siguldā, Jelgavā un Daugavpilī! Šeit tiek apkopoti labākie priekšnesumi no novadu festivāliem, kas dosies startēt Rīgas Lielkoncertā, kas iespējams (!) notiks 15.aprīlī (ņemot vērā ārkārtas stāvokli valstī, sakarā ar COVID-19), VEF kultūras pilī, pl. 12.00!

Uz Rīgas Lielkoncertu no reģionālā festivāla Nāc līdzās Vidzemē! dosies:

  • Agija Mazīte no biedrības “Cerību Spārni” ar dzeju;
  • Biedrība ”Rīgas pilsētas”Rūpju bērns” – “Zvaigžņu dzirksts” trio ar skaņdarbu “Coldplay – Adventure of a lifetime”;
  • Paula Sprince no Strazdumuižas vidusskolas ar dziesmu “Savā pagalmā”;
  • “Mazās bitītes” no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra ar deju;
  • Stopiņu novada Gaismas pamatskolas ansamblis ar “Pelēko dziesmu”;
  • Tomass Šatilovs, Oskars Timinieks, Mārtiņš Renerts no Rīgas 5. pamatskolas-attīstības centra ar dziesmu “Es izjāju prūšu zemi”;
  • Blokflautu instrumentālais ansamblis no Upesleju pamatskolas ar dziesmu “Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas”;
  • Lienīte Maija Vaļentova no Upesleju pamatskolas ar stepa deju;
  • Sveķu skolas deju grupa ar Zumbas priekšnesumu;
  • Metalofonu ansamblis no Cēsu Bērzaines pamatskolas- attīstības centra ar skaņdarbu “Valsis”;
  • Kaspars Grigāns ar dziesmu “Māmiņai”;
  • Renāte Jakovļeva un Antons Sņegovs no Latvijas Neredzīgo Biedrības ar dziesmu “Uzbur laimi”;
  • Deju grupa “Līvupe” no Liepājas Līvupes pamatskolas-attīstības centra ar deju “Cits riču raču”.

Bildes no festivāla var aplūkot – ŠEIT! | Lasīt vairāk – ŠEIT!

Foto: Oskars Briedis 88325797_2513787578894028_9153681897509879808_oOskars Briedis 89518099_2513785392227580_77110550047227904_oOskars Briedis 89414648_2513784872227632_6087711264102940672_o

Uz Rīgas Lielkoncertu no reģionālā festivāla Nāc līdzās Zemgalē! dosies:

  • Folkloras ansamblis “Zīlītes” no Rīgas 3. speciālās pamatskolas ar skaņdarbu “Es iejūdzu resnu tranu”;
  • Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas ansamblis ar melodeklamāciju “Mēnestiņis nakti brauca”;
  • Rundāles drāmas terapijas grupa ar skanisko uzvedumu “Aicinājums”;
  • Rīgas 1. pamatskolas – attīstības centra Ritma grupa ar tautasdziesmu “Cielava baltgalve”;
  • Endijs Rainers Biters no Zālītes speciālās pamatskolas ar dziesmu “Faded”;
  • Kirils Švidčenko no Liepājas pilsētas 2.mūzikas skolas ar skaņdarbiem – Ennio Morricone “Vēja raudas” un H.Sagreras “Kolibri”;
  • Rīgas 1.pamatskolas – attīstības centra apvienība “Sabīne un draugi” ar repu “Tāds ir manas dzīves stāsts”;
  • Kristaps Kaņuks ar individuālo free-style repu;
  • Elīna Beļinska ar dziesmu “Kalniem pāri”.

Bildes no festivāla var aplūkot – ŠEIT!

Pievieno komentāru
  1. Send