Tapušas jaunas Ziemassvētku kartītes

Tapušas jaunas Ziemassvētku kartītes

Šoruden aicinājām bērnus ar īpašām vajadzībām iesūtīt zīmētas Ziemassvētku apsveikumu kartītes. Kopā saņēmām 63 dažādu tehniku un izmēru radošos darbus. Daļa no tiem bija noformētas kā kartītes, daļa iesūtīti kā zīmējumi, kurus apstrādājot, var izveidot kartītes. Paldies Aleksandrovas, Rīgas 5.pamatskolas, Raiskuma pamatskolas un Liepājas Līvupes pamatskolas bērniem un viņu skolotājiem par radošajiem darbiem.
Daļu no tiem varat atrast mūsu mājas lapas sadaļā e-kartiņās http://www.naclidzas.lv/e-kartinas un nosūtīt kā apsveikumu saviem mīļajiem svētkos!

Bet četras interesantākās, kas bija jau gatavas kā kartītes, kuru autori bija Pēteris Gromovs, Laura Zveja, Radvils Kristiāns un Daniels Kreits, aizceļoja pie mūsu valsts prezidentiem – gan bijušajiem, gan esošajam – Egilam Levita kungam.

Konkursa mērķis – popularizēt bērnu ar īpašām vajadzībām spējas un talantus. Fonds Nāc līdzās! ievieto kartītes e-formātā savā mājas lapā, lai ikviens tās bez maksas var nosūtīt saviem draugiem. Pie katras kartītes klāt ir tās autora vārds.

Pievieno komentāru
  1. Send