Nāc Līdzās laureātes Diānas Vinogradovas personālizstāde.

Diāna Vinogradova dzimusi Jūrmalā un pašlaik mācās Kauguru vidusskolas 11.klasē, kā arī Jūrmalas mākslas skolā. Diānas ikdienas dzīve rit Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādē jeb bērnu namā “Sprīdītis”. Diānas vislielākā aizraušanās ir gleznošana, un Diāna tajā guvusi jau redzamus panākumus: 1.vieta pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 2008.gadā un 1.vietas konkursā „Es dzīvoju pie jūras” 2008. un 2009.gadā.

Pateicoties tam, ka Diāna pagājušajā gadā piedalījās Integratīvajā mākslas festivālā Nāc līdzās un iekļuva tā laureātu pulkā, Diānai bija iespēja saņemt festivāla laureāta diplomu pieņemšanā pie Valsts Prezidenta Valda Zatlera. Atzīstot Diānas izaugsmes potenciālu, festivāla Nāc līdzās organizētājs – Nāc līdzās fonds- šogad nodrošina Diānai stipendiju gleznošanas prasmju attīstīšanai, lai motivētu Diānu gleznot darbus un sarīkot šo – viņas pirmo personālizstādi.

Diāna vēl nav izlēmusi – studēt ekonomiku vai mākslas studijas, bet zina pilnīgi noteikti, ka pēc vidusskolas iegūs augstāko izglītību.

Izstāde apskatāma līdz 11.oktobrim Jūrmalas Domē Jomas ielā 1/5.

Laipni gaidīti!

Foto no izstādes apskatāmi mājas lapas fotogalerijā!

Pievieno komentāru
  1. Send