Nāc līdzās Latgalē! kultūras centrā Vārpa

Nāc līdzās Latgalē! kultūras centrā Vārpa

Ar Latgalei raksturīgu sirsnību izskanēja šī gada pēdējais reģionālais festivāls Nāc līdzās Latgalē!, kurš šogad arī notika mājīgajā Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”. 

Šogad festivāls bija ar ļoti kuplu dalībnieku skaitu – tajā piedalījās 12 skolas, biedrības, patversmes un individuālie dalībnieki ar īpašām vajadzībām no Latgales un Vidzemes reģiona. Ar viņiem arī šogad līdzās ar stāstu par bērnības zemi bija BJC “Jaunība” studija “Vārds”.  Kopā uz skatuves uzstājās 150 jaunie talanti, kuri sevi izteica gan dejās, gan dziesmās, gan teātra spēlē.  Redzējām daudz skaistu, mīļu un krāsainu skatuves darbu, kuros atkal un atkal uzdzirkstīja skolotāju radošā izdoma.

Esam pateicīgi BJC atsaucīgajai komandai ar Ainu Jansonu vadībā, kura mums katru gadu ir nenovērtējams atbalsts Daugavpils reģionālā Nāc līdzās! festivāla rīkošanā! Tikpat lielu paldies sakām Daugavpils novada Kultūras centram “Vārpa” un tā direktorei Intai Uškānei, kas mūs laipni uzņēma savās telpās. Šogad kultūras centra direktore pievienojās arī žūrijas komisijai un ar savu redzējumu deva daudzpusīgāku skatījumu priekšnesumu vērtēšanā. Paldies režisoram Viktoram Jansonam un Lidijai Breskai, kuri šogad bija pirmo reizi žūrijā un varēja dot pavisam svaigu skatījumu uz mūsu dalībnieku priekšnesumiem. Jo īpaši vērtīgi bija režisora Viktora Jansona padomi.

Visus klātesošos ar saviem priekšnesumiem iepriecināja Daugavpils jaunā mūziķe Diāna Pilate (2007.g. Nāc līdzās! festivāla laureāte) un dziedātāji Arturs Lisovs un Lidija Breska.

Bildes var aplūkot – šeit!

Pievieno komentāru
  1. Send