Nāc līdzās! koris Dziesmu svētkos Jēkabpilī

Nāc līdzās! koris Dziesmu svētkos Jēkabpilī

Esam sasnieguši daļu no sava mērķa ceļā uz lielajiem Latvijas simtgades Dziesmu svētkiem – sestdien Fonda Nāc līdzās! jauniešu koris, pēc teicama starta koru skatē dziedāja Dziesmu svētku modelēšanas koncertā kopā ar daudziem simtiem citu koru dziedātāju Jēkabpilī Krustpils saliņas estrādē. Izturējām godam, kaut arī rīts sākās ar īstu saules spelti. Dziedātāji estrādē  atradās kā uz pannas. Bet gods godam izturēja šo pārbaudi, un ātri reaģēja uz cepurīšu iegādi pusdienas pārtraukumā! :)

Ir patiess prieks, ka savu ceturto sezonu varējām noslēgt ar tik skaistu notikumu – dziedāt kopā lielajā kopkorī un sajust kā skan  tūkstošbalsīgais koris, kādu maģisku spēku tas slēpj sevī!  Kā arī varējām gūt neatsveramu pieredzi no katra virsdiriģenta personības. Bija gods klausīt tādu vecmeistaru, šajos svētkos Goda virsdiriģentu, rokai kā Edgars Račevskis, Jānis Zirnis, Jēkabs Ozoliņš, Jānis Erenštreits. Un bija jo liels prieks tikties kā ar virsdiriģenti ar mūsu kora pirmo diriģenti Airu Birziņu! :)

Šie svētki mūsu korim bija laba pieredzes skola, jo guvām sapratni, kā ir būt lielajā kopkorī, ko tas prasa no katra dziedātāja.  Sajūtas dienas garumā mainījās un bija dažādas… Bet galvenais, ka sapratām, ka varam, jo tagad zinām kā!

Svētkos gūto gandarījumu un atziņas liekam pūrā ceļā uz lielajiem Dziesmu svētkiem 2018.gadā.

Paldies mūsu kora diriģentam Rūdolfam Bērtiņam un vokālajai pedagoģei Valdai Dzenei par viņu prasīgumu un mīlestību darbā ar mūsu tik dažādajiem koristiem!

Sarma Freiberga

Bildes var aplūkot  – ŠEIT!

20170610_191539 (2)

Pievieno komentāru
  1. Send