Muzicē Agnese Egliņa un draugi

Muzicē Agnese Egliņa un draugi

15.jūnijā Hotel Zeit Līgatnē kopīgā muzicēšanā atkal tikās  pazīstamā  pianiste – Lielās Mūzikas balvas laureāte Agnese Egliņa un viņas draugi – īpaši talantīgie neredzīgie jaunieši saksofoniste Līva Paula Paleja, flautiste Maija Fogele un akordeonists Mihails Oļehovs.  Kopā ar viņiem muzicēja arī pieredzes bagātais kontrabasa meistars Aivars Meijers. Programmu vadīja Fonda Nāc līdzās! vadītāja Sarma Freiberga, kas vienlaikus ir šī koncerta radīšanas idejas autore. Koncerta gaitā tika pastāstīts par katru jaunieti, par to, kā viņi nenogurstoši gājuši ceļu, lai šodien varētu tik skaisti muzicēt. Protams, ka ceļš ir tikai sākuma posmā, tādēļ Apstāties nedrīkst!

Programmā bija iekļautas gan latviešu klasiskās mūzikas pērles kā Jāņa Mediņa Rapsodija flautai un klavierēm un Ziedu valsis, Pētera Vaska Ainava ar putniem, Arvīda Žilinska “Komponistam”, kā arī  pasaules izcilāko komponistu – Georga Telemana, Astora Pjaccollas, Džordža Geršvina  un citu komponistu skaņdarbi.

Esam priekpilni, ka Hotel Zeit īpašniekiem Inesei un Marģeram Zeitmaņiem bija vēlme organizēt mūsu koncertu Līgatnē. Un jo vairāk esam gandarīti, ka koncerts bija kupli apmeklēts un skatītāji bija vienkārši superatsaucīgi!

Īpašs paldies pavāram Oskaram par gardajām vakariņām!

Ceram, ka esam atvēruši līgatniešu sirdis un ieguvuši jaunus draugus.

Bildes var aplūkot – ŠEIT!

62516247_2391329107577452_2680561597071491072_o

Pievieno komentāru
  1. Send