Līdz 14. janvārim darbojas labdarības tālrunis

Līdz 14. janvārim darbojas labdarības tālrunis

Arī šajos Ziemassvētkos būs iespājams atbalstīt Nāc līdzās! dalībnieku – bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām spēju un talantu attīstību, zvanot uz labdarības tālruni 90067070. Maksa par zvanu 1,42 Euro.

Priecāsimies par katru zvanu, jo no ziedotāju labvēlības būs atkarīgs būs vai nebūs šiem bērniem un jauniešiem iespēja pavadīt nedēļu vasaras nometnē pie jūras. Pagājušajā gadā nometnē pabija 44 bērni/jaunieši un viņu pavadoņi. Nometnes kopējās izmaksas bija 7000 Euro.

Nometnes laikā tās dalībnieki nodarbojas ar dažādām radošām nodarbēm, tādējādi attīstot savus talantus. Papildus tam vienmēr nometnē notiek dažādas nodarbības, kas stiprina veselību un veicina intelektuālo attīstību un komunikācijas prasmes. Ar bērniem/jauniešiem strādā fizioterapeiti, visiem ir iespēja katru dienu 1 stundu apmeklēt baseinu, kas jo īpaši svarīgi ir dalībniekiem ar kustību traucējumiem un neredzīgajiem, jo viņi ne vienmēr var iebrist jūras ūdenī. Notiek dažādas izglītojošas lekcijas – tikšanās aer psihologiem, ārstu konsultācijas un citas attīstošas nodarbības.

Palīdzēsim mūsu talantīgajiem jauniešiem pabūtt 1 nedēļu pie jūras vasaras nometnē!

Pievieno komentāru
  1. Send