Klajā nācis kora audiodisks “Dvēseles dziesma”

Klajā nācis kora audiodisks “Dvēseles dziesma”

10.marts bija fantastiska diena, kurā Nāc līdzās! koris baudīja gandarījumu par paveikto – koris ierakstījis savu otro audiodisku “Dvēseles dziesma”.   Audiodiska prezentācijas koncerts mājīgajās Koka Rīgas telpās bija sirsnīgs un silts, neskatoties uz sniega pārslām aiz loga.  Uz to bija ieradušies kora draugi un atbalstītāji, tieši tik daudz, lai zālē valdītu omulības pilna atmosfēra. Koncertā tika izdziedātas diskā ierakstītās latviešu komponistu dziesmas. Koncertu ar saviem solonumuriem kuplināja Līva Paula Paleja (soksofons) un Maija Fogele (flauta).

No sirds  sakām paldies mūziķiem, kas mūs atbalstīja gan ierakstā – Kasparam Zemītim, Edgaram Kārklim un  Viesturam Samtam, jo viņu muzicēšanas klātbūtne visam skanējumam piedeva īpašu krāsainību!  Paldies mūziķiem, ka bija ar mums kopā arī koncertā, īpašs paldies mūziķei Ilzei Gruntei, kura mūsu duetam Robertam un Diānai bija radījusi skaistu instrumentāciju latgaliešu tautas dziesmai  Kur gaismeņa ausa. Vismīļākie paldies mūsu diriģentiem Airai Birziņai un Rūdolfam Bērtiņam, kam pietika pacietības mūsu skološanā kora dziedātprasmē!

Paldies par burvīgo audiodiska dizainu mūsu draugam un talantīgajai māksliniecei Viviannai Mariai Stanislavskai. Un, protams, lielais paldies visiem dziedātājiem un procesa vadītājai Sarmai Freibergai! Paldies mūsu korskolas draugiem, kuri mūs ar savām balsīm atbalstīja gan ierakstā, gan koncertā.

Par ieraksta augsto kvalitāti un audiodiska labskanīgumu rūpējās prasīgais skaņu režisors Varis Kurmiņš.

Audiodiska tapšanā paldies arī Latvijas Kultūrkapitāla fondam par finansiālu atbalstu!

Pēc koncerta visi priecājāmies un mielojāmies ar Marijas Naumovas atsūtītajiem klinģeriem, kuri bija tik garšīgi!

Bildes no prezentācijas var aplūkot – šeit!

Pievieno komentāru
  1. Send