GADA SIRSNĪGĀKAIS KONCERTS NĀC LĪDZĀS ZIEMASSVĒTKOS! LIEPĀJAS LIELAJĀ DZINTARĀ

GADA SIRSNĪGĀKAIS KONCERTS NĀC LĪDZĀS ZIEMASSVĒTKOS! LIEPĀJAS LIELAJĀ DZINTARĀ

Esam  priecīgi, ka komponists un mūziķis Uldis Marhilevičs šogad sadarbojās mūsu gada lielākajā labdarības koncertā Nāc līdzās Ziemassvētkos! Šogad varam droši apgalvot, ka koncerts Lielajā Dzintarā bija tiešām īsts Ziemassvētku brīnums. Par to liecināja gan skatītāju stāvovācijas un nevēlēšanās beigās no mums šķirties (Liekas zāle un skatuve dzīvoja vienā elpā, kad izskanēja pēdējie kopā dziedātie akordi “Klusā nakts”… ), gan pašu mākslinieku – gan lielo, gan mazo atzinumi. Mēs bijām tādā kā citā realitātē…
Koncerta dalībnieki festivāla Nāc līdzās! 2015 laureāti – bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām bija ieradušies no dažādām Latvijas pusēm, lai uzstātos kopā ar lielajiem māksliniekiem. Sakot vissirsnīgāko paldies māksliniekiem Evitai Zālītei, Ilonai Bagelei, Aijai Andrejevai, Rūtai Dūdumai, Jānim Ķirsim, Ivo Fominam, Guntim Veitam, Laurim Reinikam, Nikolajam Puzikovam, Rūdolfam Bērtiņam, ģitāristam Aivaram Hermanim, pianistei Agnesei Egliņai,  ritma grupas mūziķiem un Liepājas kamerorķestrim, kuri apvienojušies kopā izveidoja Nāc līdzās Ziemassvētkos! orķestri Ulda Marhileviča vadībā, un sakot vēl īpašu paldies mūsu koncerta režisoram Valdim Pavlovskim un mūzikas instrumentāciju autoram liepājniekam Jēkabam Ozoliņam, aicinām šo brīnišķīgo koncertu baudīt  Ziemassvētku laikā:

Latvijas radio 1.programmā

Pirmajos Ziemassvētkos 25.decembrī 15.00

Latvijas televīzijas 1.programmā

Otrajos Ziemassvētkos 26.decembrī 18.20.

Ja vēlaties atbalstīt mūsu talantīgo bērnu talantu un personību attīstību, lai mēs varētu iegādāties jaunus mūzikas instrumentus, algot mūzikas skolotājus, noīrēt tehniski aprīkotas skatuves, lai šie bērni var savus talantus parādīt, lai viņiem dzīve būtu piepildīta tāpat kā citiem viņu jaunaudžiem, esam atvēruši ziedojumu tālruni 90006984. Maksa par vienu zvanu 1.42 €.

Ziedojumus iespējams ieskaitīt arī Fonda kontā Swedbankā LV35HABA0551031999299.

Lai visiem jauka mūsu koncerta klausīšanās un skatīšanās

un gaiši Ziemassvētki!

LA2 2

Komentāri

  1. Sarma

    Raidījuma atkārtojums būs 30.dec. no rīta 10.50 LTV1

Pievieno komentāru
  1. Send