Dziesmu ziedi Līgatnē

Dziesmu ziedi Līgatnē

30.martā Līgatnes kultūras nams pulcināja kopā 3 korus – Līgatnes jaukto kori, Cēsu jaukto kori “Venden” un Fonda Nāc līdzās! jaukto kori, lai kopā sadziedātos Jāņa Dūmiņa dienai veltītajā akcijā “Dziesmu ziedi”, kuras iniciators ir Andris Feldmanis. Bez minētajiem koriem dziesmu dienā piedalījās ar Līgatnes sieviešu vokālais ansamblis.
​Mūsu korim šī bija jaunas pieredzes gūšanas iespēja, jo Dziesmu ziedu formāts nenotiek tradicionālā koncerta izpratnē, bet ietver sevī daudz sadziedāšanos momentu ar citiem koriem. Bez savu sagatavoto priekšnesumu dziedāšanas, pārējās dziesmas tika dziedātās kā Dziesmu svētkos sajaucoties pa balsu grupām ar citu koru dziedātājiem. Tas nebija gluži pirmo reizi, jo šo pieredzi jau piedzīvojām lielajos Dziesmu svētkos un kopmēģinājumos ceļā uz tiem. Taču tas mūsējiem noteikti ir vērtīgi, jo liek apgūt jaunas situācijas, ieklausīties citos netradicionālā vidē. Jauna pieredze šai dienā bija arī topošajai diriģentei Paulai Pērkonei, kura dziesmu dienā aizvietoja mūsu diriģentu Rūdolfu Bērtiņu.
​Pēc koncerta visi devāmies vakariņās uz lielisko vietu Līgatnē – Zeit hoteli, kur ir gan lieliska virtuve kafejnīcā, gan iespējas izbaudīt mākslas klātbūtni, gan jautro atrakciju “Tīklu parku”, par ko visi bija lielā sajūsmā. Esam ļoti iepriecināti, ka esam sadraudzējušies ar šīs kopā būšanas vietas saimniekiem Inesi un Marģeru Zeitmaņiem. Sirsnīgs paldies par silto uzņemšanu un garšīgajām maltītēm!

Kā mums ir gājis Līgatnē var aplūkot – šeit! :)

Pievieno komentāru
  1. Send