Aicinājums radošai aktivitātei - Manas spilgtākās sajūtas #Paliecmājās laikā

Aicinājums radošai aktivitātei – Manas spilgtākās sajūtas #Paliecmājās laikā

Katrai lietai ir gan negatīvā, gan pozitīvā puse. Pasaule ir krāsaina. Tajā ir gan melnas krāsas, gan gaišās un krāsainās. Un tieši tāds ir šis laiks. No vienas puses tas ir bēdīgs un ierobežojošs saistībā ar Covid 19 pandēmiju.  Bet, no otras puses, dzīvei nepieciešams emocionālais līdzsvars. Un mēs tiecamies pēc pozitīvām emocijām.

Tādēļ Fonds Nāc līdzās!  aicina radoši padarboties – visus, kas vēlas dalīties savās piedzīvotajās sajūtās šajā laikā, atsūtīt mums savus radošos darbus – tie var būt gan zīmējumi, fotogrāfijas, pat esejas vai dzejoļi, kuros vēlaties paust savas domas par šo laiku, par tajā piedzīvoto. Šoreiz nebūs nolikuma, bet vienkārši aicinājums dalīties ar citiem.  Spilgtākos no tiem ar jūsu atļauju publicēsim savā mājas lapā www.naclidzas.lv  zem nosaukuma Manas #Paliecmājās sajūtas un mūsu Facebook lapā.

Gaidīsim jūsu darbus līdz 2020.gada 15.maijam. Darbus, lūdzam  iesūtīt fonda epastā info@naclidzas.lv, temats Manas_sajūtas.

Noteikti neaizmirstiet pievienot savu vārdu, uzvārdu un vietu, kurā piedzīvojat šo laiku. Ja vēlaties, varat minēt arī vecumu vai aptuvenu norādi uz to. Tas palīdzēs labāk saprast emocionālās sajūtas dažādās vecuma grupās, jo tās noteikti būs atšķirīgas.

pie radošā

Pievieno komentāru
  1. Send