Aicinājums iesūtīt bērnu zīmētas Ziemassvētku kartiņas 2021

Aicinājums iesūtīt bērnu zīmētas Ziemassvētku kartiņas 2021

Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, Fonds Nāc līdzās! atkal aicina iesūtīt bērnu ar īpašām vajadzībām zīmētas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas.

Mērķis joprojām nemainīgs – popularizēt bērnu ar īpašām vajadzībām spējas un talantus. Fonds Nāc līdzās! ievietos interesantākās kartiņas e-formātā savā mājas lapā, lai ikviens tās bez maksas var nosūtīt saviem draugiem.
Kā tas izskatās, varat redzēt ŠEIT .

Lai mēs varētu kartiņas ievietot mājas lapā, tās jānoskenē ļoti rūpīgi!

Kartiņas var būt izpildītas dažādās tehnikās, bet galvenais nosacījums – tām jābūt rūpīgi veidotām un atbilstošām Ziemassvētku tematikai. Pretējā gadījumā fonds patur tiesības tās neievietot mājas lapā. Zem kartiņas (bet ne uz tās) jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums un skola/biedrība. Failiem.lv ievietoto kartiņu saiti jāatsūta līdz 10.decembrim uz info@naclidzas.lv

Kartiņas, kuras būs īpaši interesantas un mākslinieciskas, tiks nosūtītas Ex-prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai, Valsts Prezidentam Levita kungam, Latvijas Saeimas priekšsēdētājai, Ministru Prezidentam, Kultūras ministram, Izglītības un zinātnes ministrei un Labklājības ministram un Fonda Nāc līdzās! atbalstītājiem un sadarbības partneriem. Nosūtot kartiņu, noteikti būs minēts autora vārds un skola/biedrība.

Lai iedvesmas pilns process radot!

Sarma Freiberga,
Fonds Nāc līdzās!

Pievieno komentāru
  1. Send