Sandras Rubīnas pateicība fondam

Jau trešo dienu ausīs skan tikai mūzika – roku rokā iesim kopā, eglīte, šī Ziemassvētku nakts (kaut ir tikai augusta beigas)..un visi latviešu “hīti”, kurus dziedājām līdz diviem naktī.

Vakar Kristiānai bija vingrošana pie fizioterapeita un visu stundu tika stāstīts, jūsmots un smiets par nometnes dzīvi. Tik daudz pozitīva nedēļas garumā sen nebijām saņēmušas. Brīnišķīga ideja rīkot šādu nometni, MILZĪGA PATEICĪBA par organizēšanu, LIELS un MĪĻŠ PALDIES mūsu pedagogiem Irēnai, Tatjanai, Viesturam, Rūdolfam un Jūlijai par viņu profesionālismu, sirsnību un par to, ka spēja pakārtot savu laiku, lai būtu kopā ar mūsu bērniem pat līdz diviem naktī. :)

Šī nedēļa deva emocijas, atpūtu, idejas un spēku atkal turpināt dzīvot, bet bērniem, manuprāt tā bija īsta dzīves svinēšana ar mūziku un jauniem draugiem!!! Gribas turpināt strādāt, mācīties un dziedāt, lai varētu atkal piedalīties gan festivālā, gan šajā pozitīvi muzikālajā nometnē! :)

Īpašs paldies par diviem izglītojoši izklaidējošiem vakariem – make-up un higiēna un lielisko teātri ar Vari Klausītāju!!!

Veselību, dzīvesprieku, mīlestību un jaunas idejas novēl Kristiāna un Sandra.